شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » انهدام باند شبگردان حرفه‌ای با ۱۵ فقره سرقت در سبزوار

به گزارش عصر سبزوار،  سرهنگ کارآگاه “حسین بیات مختاری” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های سریالی در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و پلیسی پیچیده و رد زنی های مستمر رد پای یکی از این سارقان را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس پس از شناسایی محل اختفاء متهم، با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شد و این عامل سرقت های سریالی که از محکومان متواری و تحت تعقیب و به ۲۰ سال حبس محکوم شده بود را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کرد.

وی گفت: متهم در بازجویی های اولیه و در مواجهه با مدارک و ادله پرونده سه تن از همدستانش که یکی از آن‌ها نیز از محکومان متواری تحت تحقیق با ۱۸ سال حبس بود را معرفی و به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: مأموران انتظامی دیگر متهمان پرونده را نیز دستگیر و اعضای این باند دراظهارات خود به سرقت هایی از قبیل سه فقره سرقت منزل، ۶ فقره سرقت از خانه باغ ها، سرقت مخزن سیستم آبیاری، سرقت چاه موتور به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال، سرقت تمامی شیرهای فلکه در یکی از روستاهای سبزوار، سرقت ۷ راس بره، سرقت دو رأس قوچ، سرقت محتویات وانت ها و سرقت یک دستگاه کامیونت اعتراف کردند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی