شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اگر سهمیه هندبال سبزوار بازنگردد، ۳ سال در لیگ‌برتر تیم نداریم

به گزارش عصر سبزوار، قاسم شعبانپور با بیان اینکه امکان بازگشت سهمیه تیم سبزوار در لیگ برتر هندبال کشور وجود دارد و اسپانسر مشهدی برای بازگشت سهمیه به سبزوار، موافقت کرده است، افزود: تیم ما مشکلات مالی زیادی دارد و برای اتمام فصل حداقل به ۳۰۰ میلیون تومان نیاز داریم و به طور مثال برای سفر به اصفهان، ۲۸ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه برای بازگشت هندبال به سبزوار، در بلاتکلیفی به سر می بریم و امیدواریم در روزهای آینده اتفاقات خوبی برای مهد هندبال ایران رخ دهد، اظهار داشت: اگر این فصل سهمیه سبزوار بازنگردد، هندبال این شهر دیگر تا ۳ سال آینده در لیگ برتر تیم‌ ندارد و باید برای رسیدن به سهمیه لیگ برتر از مسابقات دسته دوم فعالیت خود را آغاز کند.

شعبانپور با اظهار اینکه اگر این فرصت را از دست بدهیم، پیش‌بینی می شود باید برای رسیدن به لیگ برتر، حداقل یک میلیارد تومان هزینه شود که نباید مسئولان سبزوار این فرصت را از دست بدهند، تصریح کرد: متاسفانه برخی کنج‌فکری ها در سبزوار وجود دارد که نمی خواهند سهمیه سبزوار در لیگ برتر هندبال، باز گردد!

گفتنی ست؛ امتیاز تیم هندبال سبزوار در لیگ برتر هندبال کشور، در بهمن‌ماه سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولان شهرستانی، به اشتاد سازه مشهد واگذار شده و دیگر سبزوار تیمی در لیگ برتر ندارد!/اخبار سبزوار

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی