شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » برداشت غیرمجاز ۳۳۵ ميلیون ريالي از حساب يك شهروند در سبزوار

به گزارش عصر سبزوار، سرهنگ” حسين بيات مختاري” گفت: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر كلاهبرداري و سرقت از حساب وي به صورت اينترنتي، پی گیری موضوع در دستور كار ماموران پليس فتا قرار گرفت.

وي افزود: شاكي در اظهارات خود عنوان کرد قصد خريد لوازم خانگي را داشتم كه در فضاي مجازي با كانال فروشگاه اينترنتي لوازم خانگي آشنا شدم و با تماس با شماره مندرجه در اين كانال و مقداري لوازم خانگي از آنان خريد و مبلغ ۳۳۵ ميليون ريال را طي چند مرحله به حساب موردنظر واريز کردم ولي متاسفانه اقلام خريداري را در موعد مقرر دريافت نكردم و پس از تماس با مسول فروش اين فروشگاه متاسفانه خط وي خاموش و جوابگو نبود .

سرهنگ بيات مختاري گفت: کارشناسان پليس فتا سبزوار با اشراف اطلاعاتی توانستند حساب متهم را شناسايي و با دستور مقام قضايي مبلغ مذكور را در حساب هاي وي مسدود و به حساب شاكي مسترد کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار اظهار داشت: متهم كه ساكن تهران مي باشد شناسايي، و با هماهنگي مقام قضايي پرونده جهت سير مراحل قانوني بصورت نيابتي به شهرستان محل سكونت متهم ارسال شد.

این مقام انتظامی در خاتمه از شهروندان خواست؛ هرگز به پيام هاي ارسالي از سوي لينك هاي ناشناس دريافتي در فضاي سايبر، اعتماد نكرده و اين لينك ها را باز نكنند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی