شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » برودت هوا و تعطیلی طرح آسفالت معابر شهری سبزوار

به گزارش عصر سبزوار  به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، مجید استیری با بیان این مطلب افزود: در برنامه‌ریزی صورت گرفته سازمان عمران، اولویت با لکه‌گیری و روکش معابر اصلی، آسفالت کوچه های مشارکتی و سپس معابر فرعی و ترمیم برخی کوچه های سطح شهر می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه  یکی از مهمترین اولویت های ما جلب رضایت شهروندان، است، از مشارکت شهروندان با شهرداری در اجرای طرح های شهری و همراهی و صبوری آنان در تاخیر اجرای طرح آسفالت قدردانی کرد.

استیری همچنین با بیان اینکه در بخش مرمت خیابان ها بعضا شاهد درخواست های مردمی مبنی بر آسفالت نوارهای حفاری شده که توسط دستگاه های خدمات رسان انجام می شود هستیم، بیان کرد:  تاکید می شود آسفالت محل های حفاری شده بر عهده  دستگاه های خدمات رسان است و چون آنها در این زمینه کار مرمت را به تاخیر می اندازند، بعضا گلایه های مردمی به سمت شهرداری است.

وی با بیان اینکه بیشترین مجوز حفاری ها در سطح شهر مربوط به ادارات آب و فاضلاب ، شرکت گاز، مخابرات و برق می باشد، گفت: از پیمانکار شرکت های مذکور تقاضا داریم قبل از هرگونه حفاری در سطح شهر مجوزهای لازم را برای حفاری از شهرداری اخذ کنند تا کمتر شاهد این مطالبه بحق مردم باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی