شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » تخلف بودن بازگشایی ستادهای انتخاباتی قبل از موعد مقرر

به گزارش عصر سبزوار، احمد برادران در نشست با داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه سبزوار بزرگ، افزود: بر مبنای قانون، تبلیغات قبل از موعد مقرر در فضای مجازی، تشکیل ستاد و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ خلاف است.

وی ادامه داد: در مواردی شاهد برگزاری نشست های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی با مردم در مساجد بوده ایم که تخلفات از طریق هیات های نظارت بررسی و در روند تایید و رد صلاحیت های مرحله پایانی تاثیر می گذارد.

فرماندار ویژه سبزوار اظهار داشت: داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی که می خواهند کار قانون‌گذاری را برعهده بگیرند، نباید خود مرتکب تخلف و زیر پا گذاشتن قانون انتخابات شوند.

برادران تصریح کرد: هدف از ورود داوطلبان به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامیک خدمتگزاری و خادمی مردم به عنوان سرمایه های اصلی کشور است که نامزدهای نمایندگی باید در این مسیر از سیاه نمایی و ارائه وعده های غیر عملی دوری کنند.

وی با اشاره به اینکه با تهمت و افترا و بی اخلاقی، نمی توان رای مردم را جلب کرد، یادآور شد: داوطلبان انتخابات مجلس، بلوغ سیاسی مردم را باور داشته باشند؛ چون مردم دقیق هستند و با تحقیق و بررسی و سوابق داوطلبان رای خود را به صندوق می اندارند.

فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به مشارکت ۷۳ درصدی واجدان شرایط رای در غرب خراسان رضوی، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، عنوان داشت: مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات دوم اسفند، بیعت دوباره خود را با آرمانهای امام (ره) و انقلاب، اعلام می کنند.

برادران افزود: ۲۲۵ شعبه ثابت و سیار برای جمع‌آوری آرای مردم در غرب خراسان رضوی شامل شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است و ۸ هزار نفر عوامل اجرایی، بازرسی، نظارت و امنیت، برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی