شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » خدمت به مردم اولویت اصلی در شهرداری سبزوار

خدمت به مردم اولویت اصلی در شهرداری سبزوار

شهردار سبزوار با بیان اینکه خدمت به مردم و رضایتمندی آنان، اولویت ما در شهرداری است، گفت: همه مدیران شهری تسریع در امور مردم را با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دهند.

سیدعلی کوشکی در جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری سبزوار با تاکید بر کیفیت و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی، افزود: مدیران و پرسنل شهرداری سبزوار تلاش دارند تا با خدمت رسانی بی منت، اعتمادی را که مردم به آنها داشته اند را، به درستی پاسخ دهند.

وی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند تمامی معاونین، روسای سازمان و مدیران ادارات شهرداری در توسعه شهر سبزوار، ادامه داد: ما تمام تلاش خود را برای آبادانی شهر با همه مشکلات و کمبود نقدینگی ها انجام می دهیم و امیدواریم که شهروندان نیز، مانند همیشه با مشارکت خود در طرح توسعه شهر، یاریگر ما باشند.

شهردار سبزوار اظهار داشت: همه مدیران در بخش های مختلف شهرداری سبزوار باید نسبت به تسریع امور مردم، تکالیف درآمدی، و طرح های عمرانی، فرهنگی، خدماتی، اجتماعی جهت تسریع در توسعه و ارتقای جایگاه شهری، جدیت بیشتری به کار ببرند.

کوشکی تصریح کرد: با استفاده از ماده ۸ قانون تملک، تاکنون ۴۰ هزار متر مربع از معابر شهری سبزوار با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان در حال تملک است که با رعایت قوانین و مقررات، میلیاردها تومان صرف جویی خواهد شد.

وی از اعضای شورای اسلامی شهر سبزوار که در سال جاری و سنوات قبل، مساعدت و همکاری خوبی با شهرداری جهت پیشرفت انجام امور به خصوص توسعه معابر، ایجاد بزرگراهها و خیابان ها، مبلمان شهری، فضای تفریحی و رفاهی، حوزه فرهنگی و اجتماعی و… داشته اند، تقدیر کرد.

شهردار سبزوار از مدیران شهرداری خواست از تجربیات همکاران خوب مجموعه شورای شهر در راستای انجام امور بهره برداری و در کارگروه های تخصصی شهرداری، از نظرات ارزشمند آنان بهره مند شوند.

#درشهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی