شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » خريد شارژ، برداشت ۲۰ ميلیوني از حساب يك شهروند را رقم زد

سرهنگ” حسين بيات مختاري” در گفت و گو با عصر سبزوار بيان داشت: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر سرقت از حساب وي به صورت اينترنتي، پی گیری موضوع در دستور كار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت.

وي افزود: شاكي در اظهارات خود عنوان داشت: جهت خريد شارژ تلفن همراه از لينك هاي تبليغاتي در فضاي مجازي اقدام كه در اين امر ناموفق بودم و با پيغام خطا مواجه شدم و پس از مدتي موجودي حسابم كه مبلغ ۲۰ ميليون ريال بود به صورت اينترنتي برداشت شد.

سرهنگ بيات مختاري گفت: کارشناسان پليس فتا با يك سري اقدامات فني و با اشراف اطلاعاتی توانستند وجه سرقت شده را ردگيري و با مسدود کردن حسابي كه وجه مذكور به آن واريز شده بود، آن را با دستور مقام قضايي به حساب شاكي مسترد کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار اظهار داشت:ماموران انتظامی متهم را كه ساكن يكي از استان هاي شمالي كشور مي باشد شناسايي و برابر استعلام به عمل آمده مشخص شد پرونده اين متهم در شهرستان محل سكونتش توسط پليس فتا در حال پيگيري مي باشد، به طوري که برابر اظهارات كارشناسان پلیس فتا در مدت ۱۰ دقيقه از حساب هاي مختلف مبلغ ۶۰۰ ميليون ريال به حساب وي واريز و نامبرده نيز سريعا با مبالغ مذكور اقدام به خريد کرده است.

فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار با اشاره به این که پرونده جهت سير مراحل قانوني به صورت نيابتي به شهرستان محل سكونت متهم ارسال شد، از شهروندان خواست؛ هرگز به پيام هاي ارسالي از سوي لينك هاي ناشناس در فضاي سايبر، اعتماد نكرده و اين لينك ها را باز نكنند

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی