شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » رشد ۵ برابری صنعت سبزوار

🔸رشد ۵ برابری صنعت سبزوار

🔹نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان رضوی گفت: در گذشته به دلايل مختلفي بخش صنعت سبزوار فعال نبود ولي طي چند سال اخير چند مورد از صنایع به این شهرستان آمده که هم جزء صنايع مادر بوده و هم صنايع پايين دستي محسوب می شود.

🔹علي سبحاني فر در خصوص وضعيت صنعت سبزوار طي چند سال اخير، افزود: در گذشته ۵۸ مجوز تاسيس و بهره برداري صنايع در این شهرستان صادر شده بود، ولي امروزه به ۲۶۰ مجوز افزايش يافته و همچنین شهرک صنعتي شماره ۲ سبزوار در حال تکميل است.

🔹وي با تاکيد بر فراهم بودن زيرساخت هاي صنعتي شدن سبزوار، ادامه داد: در بخش صنعت این شهرستان طي چند سال اخير رشد بيش از ۵ برابري داشته ايم و در ساليان اخير بيش از ۱۰ هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري در بخش صنعت انجام شده يا در حال انجام است.

🔹عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: پروژه‌ هايي شامل آهک هيدراته با سرمايه‌گذاري ۲۵۰ ميليارد تومان، کارخانه بتن‌هاي سبک با سرمايه‌گذاري ۲۰۰ ميليارد تومان، کارخانه الياف پارت بوستاني با سرمايه‌گذاري ۶۰ ميليارد تومان و ديگر کارخانه‌ها در سبزوار در آستانه بهره‌برداري است.

🔹سبحاني فر با بیان اینکه کارخانه فرو سيليکو‌منگنز با سرمايه‌گذاري چيني‌ها و با هزينه بيش از ۱۵۰ ميليارد تومان در ششتمد حال ساخت است، تصریح کرد: ايجاد دو شهرک صنعتي تخصصي صنايع ساختماني و صنایع چوب در سبزوار در دستور کار قرار دارد که هم اکنون در مرحله واگذاری زمين است.

🔺#صنعت
🔺#اقتصادی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی