شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » شعبه جدید بیمه دانا در سبزوار افتتاح شد

شركت بيمه دانا طی سال‌های گذشته با وجود فضاي رقابتي حاكم در بازار بيمه کشور توانسته است با تلاش و همت همه جانبه مديران، كاركنان و نمايندگان خود، ضمن حفظ بيمه‌گذاران قديمي و جذب بيمه‌گذاران جديد و افزايش حق بيمه نسبت به سال‌های گذشته‌، موقعيت خود را از لحاظ سهم در بازار بيمه به سومين شركت بزرگ بيمه‌اي كشور ارتقاء دهد.

سبزوار از شهرهای استان خراسان رضوی است که در غرب این استان قرار دارد و از ظرفیت های فراوانی در حوزه‌های مختلف به ویژه اقتصادی برخوردار است. با افتتاح شعبه جدید بیمه دانا در این شهر، پیش بینی می‌شود حجم قابل توجهی از فعالیت‌های اقتصادی این منطقه تحت پوشش این شرکت قرار گیرد.

مدیرعامل بیمه دانا در گفت و گو با عصر سبزوار با اشاره به طرح مهر دانا گفت: مهر دانا یکی از طرح های نو در صنعت بیمه بود که برای نخستین بار در حوزه مالی و اقتصادی کشور ارتباط بین بیمه و بانک برقرار شد.

ابراهیم کار‌گر افزود: با هماهنگی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یک تفاهمنامه همکاری بسته شد که به موجب آن هر شهروند ایرانی متقاضی هر نوع بیمه میتواند تسهیلات بانکی تا سقف ۳۵میلیون ریال را دریافت کند.

وی ادامه داد: بدون کارمزد، بدون نیاز به ضامن و بدون مراجله مشتری به بانک این تسهیلات ارائه می شود که ۳ویژگی باعث نوآوری این طرح شده است.

وی اظهار داشت: یک طرح دیگر برای مردم با دهک درآمدی بالاتر وجود دارد و آن ارائه ۸۰میلیون ریال با کارمزد ۲درصد سود قرض الحسنه است که این سود توسط بیمه گر پرداخت می شود.

کارگر یادآور شد: در یک سال اخیر که اجرای این طرح می گذرد تا کنون ۷۱۵ میلیارد تومان تسهیلات به حدود حدود ۶۵۰ و ۷۰۰هزار نفر ارائه شده است.

رئیس شعبه بیمه دانا سبزوار نیز گفت: تا امروز این بیمه در شهر سبزوار شعبه ای نداشته است و تنها ۶ نماینده زیر نظر شعب مشهد فعالیت داشته اند.

علیرضا اسماعیل زاده با بیان اینکه این مجموعه از از اول مرداد ماه آغاز به ساخت و ساز کرده است؛ افزود: در این مجموعه حدود ۱۰ نماینده داریم که با شروع کار به این تعداد افزوده خواهد شد و امیدواریم با همکاری بتوانیم در راه پیشبرد اهداف شرکت مان گام برداریم.

وی در خصوص طرح مهر دانا نیز گقت: این طرح بیشتر یه طبقات ضعیف کمک میکند. کسانی که نمی‌توانند مبلغ بیمه را به صورت نقدی پرداخت کنند تسهیلات دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: قرار دادی با بانک مهر بسته شده است که به‌واسطه آن ۳۵ میلیون ریال تسهیلات ۱۲ ماهه بدون کارمزد و ضامن به متقاضیان پرداخت می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی