شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » قهرمانی تیم هندبال دختران دانشگاه حکیم سبزواری در مسابقات هندبال دختران دانشجوی منطقه ۹ کشور

به گزارش عصر سبزوار، مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری از قهرمانی دختران هندبالیست این دانشگاه در مسابقات هندبال دختران دانشجوی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه ۹ کشور و کسب سهمیه حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای کشور خبر داد.

دکتر زهرا استیری با اشاره به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری در این دوره رقابت ها، افزود: پس از تیم دانشگاه حکیم سبزواری که عنوان قهرمانی این دوره را بدست آورد، تیم های فردوسی و خاوران به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات بسیاری در ترکیب تیم هندبال دختران دانشگاه نسبت به سال گذشته، تمرینات بسیاری برای هماهنگی ورزشکاران انجام شد و در نهایت بازیکنان به هماهنگی لازم دست یافتند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به اینکه قطعا برای حضور موفق در المپیاد، به تمرینات بیشتر و حمایت گسترده تر مسئولین نیاز است، تصریح کرد: تیم دختران دانشگاه فردوسی در المپیاد ورزشی دختران کشور در دوره گذشته مقام اول و تیم دانشگاه حکیم سبزواری مقام سوم کشور را کسب نموده بودند.

گفتنی ست؛ اعضای تیم هندبال دختران دانشگاه حکیم سبزواری را خانم ها محدثه کلوتی (کاپیتان)، سمانه گوهری، محدثه خواجه، سعیده حسن پور، مینا امیدوار ورانلو، راضیه دهقانی، ریحانه آریا نسب، رقیه حسن زاده، فائزه استیری، فائزه توزنده جانی، سارا شاه مرادی و فهیمه دستجردی تشکیل داده بودند و خانم الهه نظری مربیگری و خانم صدیقه استیری سرپرستی این تیم را بر عهده داشتند.

منطقه ۹ وزارت علوم شامل دانشگاه های مستقر در استانهای خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و استان سمنان می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی