شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » لزوم سیاسی نکردن حذف نام شهدا از تابلوی خیابان‌ها

لزوم سیاسی نکردن حذف نام شهدا از تابلوی خیابان‌ها

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان رضوی در مجلس با بیان اینکه ممکن است حذف نام شهدا بدون اطلاع مسئولان ارشد صورت گرفته باشد، از مداحان و سایر مدیران خواست تا با اظهارنظرهایشان، این موضوع را سیاسی جلوه ندهند.

حسین مقصودی با انتقاد از فضاسازی ایجاد شده در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها در خصوص حذف نام شهدا از تابلوی خیابان‌ها، گفت: ما باید منطقی به این قضیه نگاه کنیم و در این رابطه احساساتی یا سیاسی اظهارنظر نکنیم؛ چرا که این امکان وجود دارد که برخی بدون اطلاع مسئولان مافوق، این اقدام را انجام داده باشند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس ادامه داد: هم‌اکنون کشور در شرایط حساسی قرار دارد؛ چرا که از یک سو یاوه‌ گویی ترامپ و متحدانش و تحریم‌های اعمال شده از سوی آنها، مشکلاتی را ایجاد کرده است و از سوی دیگر برخی در داخل در جهت تفرقه ‌افکنی و سوءاستفاده از احساسات مردم، حرکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: مداحان و مدیران باید به این نکته توجه کنند که اظهارنظرهای آنها در موضوعات مختلف خلاف منافع ملی نباشد. ضمن اینکه این نکته را نیز نباید فراموش کرد که حذف نام شهدا برخلاف اندیشه‌های امام راحل، رهبر انقلاب، سیاست‌‎های مجلس و دلسوزان واقعی نظام بوده که بر پایه کج سلیقگی صورت گرفته است.

#سیاسی
#اجتماعی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی