شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » مسافران سفر خود به روستاهای این شهرستان را، محدود کنند

به گزارش عصر سبزوار، امان الله خدمتگزار افزود: بر مبنای آمار رسیده، طی یک هفته گذشته، حدود هزار و ۵۰۰ مسافر راهی مناطق روستایی شهرستان خوشاب شده اند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه کار غربالگری و تب سنجی مسافران انجام می شود، به شهروندان توصیه می کنیم برای مهار و کنترل بیماری کرونا، از سفرهای غیر ضروری جلوگیری کنند.

فرماندار خوشاب اظهار داشت: این شهرستان در مسیر جاده بین المللی و محور ترانزیت آسیای میانه قرار دارد که از این رو، سه پایگاه غربالگری کرونا در مسیرهای ورودی آن مستقر شده اند.

خدمتگزار با بیان اینکه تمامی مراسمات پرازدحام و مسابقات ورزشی در شهرستان خوشاب و مناطق روستایی آن تعطیل شده است، تصریح کرد: شهروندان با ماندن در خانه و عمل به توصیه های بهداشتی، مانع گسترش بیماری کرونا شوند.

وی با اشاره به تلاش شبکه بهداشت و درمان و دستگاههای اداری خوشاب در مقابله با بیماری کرونا، از زحمات خبرنگاران نیز برای اطلاع رسانی و افرایش آگاهی مردم، تشکر کرد.

فرماندار خوشاب با اشاره به هشدار های هواشناسی مبنی بر پیش بینی وقوع بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیرها، طی روزهای آینده در خراسان رضوی، از مردم خواست از سفر به مناطق کوهستانی و مسیر رودخانه ها، خودداری کنند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی