شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » نباید بگذاریم چراغ هندبال سبزوار خاموش شود

به گزارش عصر سبزوار، قاسم شعبانپور در خصوص علت تغییر نام تیم سربداران سبزوار به نام اشتاد سازه مشهد، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته پس از تصویب شورای اسلامی شهر سبزوار و تأیید کمیته تطبیق فرمانداری، قرار شد که شهرداری سبزوار ۲۰۰ میلیون تومان به تیم هندبال سربداران کمک کند، اما به‌دنبال مشکلات مالی شهرداری، امکان حمایت فراهم نشد.

وی با بیان اینکه چاره‌ای جز گرفتن اسپانسر برای تأمین هزینه‌های مسابقات لیگ برتر نداشته‌ایم، از ۲۵ بهمن ماه با اسپانسر حضور پیدا کرده‌ایم و سه بازی با اسم اسپانسر انجام شده است، ادامه داد: اگر تا ۱۵ فروردین ماه وضعیت تیم مشخص نشود و تیم به سبزوار باز نگردد، سهمیه سبزوار از بین می‌رود.

سرمربی تیم هندبال اشتاد سازه مشهد با اشاره به اینکه بازیکنان ما سرباز تیم هستند، با وجود مشکلات مالی در کنار تیم حضور داشته‌اند، اظهار داشت: قرارداد بازیکنان در این دوره از مسابقات در مجموع ۴۵۰ میلیون تومان بود که ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شده و ۲۵۰ میلیون تومان دیگر مانده است.

شعبانپور با اظهار اینکه ۶۰ میلیون تومان برای هزینه تیم بدهکار هستیم و برای اینکه لیگ برتر را به پایان برسانیم، حداقل به ۳۰۰ میلیون تومان نیاز داریم، تصریح کرد: قراردادهای بازیکنان ما در مقایسه سایر تیم‌ها از جمله ذوب آهن و سپاهان اصفهان و مس کرمان، به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست و قراردادهای آن‌ها در مجموع، میلیاردی است.

وی با بیان اینکه ۵ بازی دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است و اگر بحث مالی درست شود، تیم به سبزوار برمی گردد، از مسؤولان به دلیل بی‌توجهی به هندبال سبزوار گلایه مندی شدید کرد و یادآور شد: برای هندبال این شهرستان از تمامی مسؤولان گلایه‌مند هستیم و سر هندبال، نامردی و بی ‌معرفتی‌ های زیادی شده است.

سرمربی تیم هندبال اشتاد سازه مشهد با اشاره به اینکه دیدگاه مسؤولان سبزوار در خصوص هندبال باید تغییر کرده، چرا که با کمترین میزان هزینه، می‌توان در مسابقات لیگ برتر تیم‌داری کرد، تأکید کرد: هندبال به عنوان آبرو و اعتبار سبزوار محسوب می‌شود، چرا که از سالیان گذشته مردم این شهرستان را به‌عنوان مهد هندبال ایران می‌شناختند.

شعبانپور با اظهار لینکه نباید بگذاریم چراغ هندبال سبزوار خاموش شود، عنوان داشت: هندبال پله‌ای برای سایر رشته‌های ورزشی در این شهرستان است که بتوانند در کنار هندبال رشد و پیشرفت کنند، اما متأسفانه کج‌فکری‌های زیادی در سبزوار وجود دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی