شما اینجا هستید
انعکاس پیام کاربران » پاسخ به پیام کاربران در خصوص نحوه توزیع گوشت در تعاونی فرهنگیان

با سلام خدمت کاربر محترم. احتراماً در خصوص توزیع گوشت به استحضار میرساند جهت اطلاع همکاران کل سهمیه اختصاصی گوشت به فرهنگیان شاغل و بازنشسته ۱۶ تن بوده که تقریبا به ۵۰ درصد همکاران به ازاء هر نفر حدود ۳ کیلو اختصاص یافته و ۵۰ درصد هنوز به دلیل محدودیت سهمیه ای دریافت نکرده اند.

تمامی ۱۶ تن توزیع شده بر اساس اعلام تعاونی فرهنگیان استان باید با شماره پرسنلی، کد ملی، شماره تلفن و محل کار برای شاغلین توزیع میشده است.

برای توزیع بهتر و جلوگیری از ازدحام لیست مدارس توسط مدیران با همان شرایط ابلاغی تهیه و تحویل تعاونی می شده و تعاونی یک جا بر اساس لیست، گوشت را تحویل مدارس می داده.

پیشکسوتان هم مراجعه انفرادی داشته و ثبت نام کرده و بر اساس لیست تا حد موجود بودن سهمیه دریافت کرده اند. بنابر این حتی یک سهمیه بدون ضابطه توزیع نشده است. همکاران باید قدر شناس باشند و زحمت تعاونی فرهنگیان سبزوار و تعاون اداره را ارج نهاده و ناسپاسی نکنند.

در استان فقط ۳۰ درصد تعاونی ها اقدام به توزیع کرده اند و بقیه به دلیل همین نوع برخوردها اصلا ورود نکرده اند.بهر حال همه چیز شفاف و قابل ارائه است و شایسته نیست همکار فرهنگی بدون مدرک سخن بگوید.

روابط عمومی تعاونی فرهنگیان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سبزوار

/انتهای پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی