شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » کاهش تلفات جاده‌ای غرب خراسان رضوی

به گزارش عصر سبزوار، مسلم فائق نیا با بیان اینکه این آمار در مدت مشابه سال گذشته، ۱۳ تن بوده است، افزود: طی این مدت که طرح سلامت نوروزی به اجرا در آمد، ۱۳۵ ماموریت مربوط به حوادث جاده ای در شهرستانهای غرب خراسان رضوی، انجام شد.

وی ادامه داد: در مجموع ماموریت ‌های مربوط به حوادث رانندگی جاده‌ای غرب خراسان رضوی به ۳۶۲ مصدوم  خدمات امدادی ارائه شد و آمار مصدومان تصادفات نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۳۶ نفر کمتر بوده است.

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اظهار داشت: همچنین در مدت اجرای این طرح، ماموریت‌های شهری اورژانس غرب خراسان رضوی، ۱۳۳ مورد و ماموریت ‌های روستایی نیز، ۹۴ مورد بوده است.

فائق نیا به آغاز طرح سلامت نوروزی در سبزوار بزرگ اشاره کرد و با اظهار اینکه ۲۶۴ بیمار در نوروز ۹۸، به وسیله عوامل اورژانس به مراکز درمانی مراجعه کردند و ۹۶ بیمار نیز در محل درمان شدند، تصریح کرد: کاهش چشمگیر حوادث و تلفات رانندگی در نوروز امسال، بی سابقه است که علت آن، شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بوده است.

گفتنی ست؛ ۲۸ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۳۰ دستگاه آمبولانس، ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱ فروند بالگرد، به حادثه دیدگان و بیماران در غرب خراسان رضوی، خدمات درمانی ارائه می دهند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی