شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » گزارش ۲۳ تخلف انتخاباتی در حوزه انتخابیه سبزوار بزرگ

به گزارش عصر سبزوار، حسین فیض آبادی افزود: ایجاد کانال‌ها و گروه‌ها در شبکه های مجازی با عنوان حامیان نمایندگان، فعالیت تبلیغاتی برخی داوطلبان در مناسبت‌های خاص و زودتر از موعد قانونی تبلیغات، از مهمترین تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه سبزوار بزرگ است.

وی ادامه داد: همچنین برخی از این تخلفات مربوط به بازگشایی ستادهای تبلیغاتی داوطلبان زودتر از موعد قانونی بوده که همه این تخلفات به هیات بازرسی استان و مراجع ذیصلاح گزارش شده است.

معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه سبزوار اظهار داشت: با استناد به ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات و شیوه های تبلیغی منحصر به موارد مجاز در قانون است که تخطی از آن، تخلف محسوب می‌شود.

فیض‌آبادی تصریح کرد: تبلیغات انتخاباتی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، از ۲۴ بهمن آغاز می‌شود و تا یک روز قبل از اخذ رای (اول اسفند)، ادامه دارد.

گفتنی ست؛ حوزه انتخابیه سبزوار بزرگ دارای ۲ کرسی نمایندگی مجلس و شامل شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن است.

۴۰۴ شعبه ثابت و سیار برای جمع‌آوری آرای مردم این حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده که سهم شهرستان سبزوار، ۲۲۵ صندوق است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر سبزوار | رسانه ی مردمی