رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 July

به گزارش عصر سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر فرصتی است برای روستائیان و عشایر عزیز که شغل مرتبط با کشاورزی و صنایع دستی دارند و فاقد بیمه تامین اجتماعی هستند تا با عضویت در این صندوق از مزایای آن استفاده کنند. احمد برادران با […]

به گزارش عصر سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر فرصتی است برای روستائیان و عشایر عزیز که شغل مرتبط با کشاورزی و صنایع دستی دارند و فاقد بیمه تامین اجتماعی هستند تا با عضویت در این صندوق از مزایای آن استفاده کنند.

احمد برادران با بیان اینکه خدمت رسانی به جامعه شریف روستاییان، کشاورزان و عشایر از اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: با شروع بازنشستگی های صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر یکی دیگر از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید نمود عینی خواهد یافت.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان سبزوار ۸۲۰۵ نفر عضو این صندوق شده اند و به ۹۸۶ نفر مستمری پرداخت می شود که کمک شایانی به خانواده ها کرده و آنها را از مراجعه به نهادهای حمایتی بی نیاز نموده است.

برادران با بیان اینکه در ارزیابی سال ۹۸ شهرستان سبزوار به عنوان رتبه اول استان خراسان رضوی در عملکرد بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر انتخاب شده است گفت: رسیدن به این مهم مرهون زحمات کارگزاران شهرستان و همراهی و هم‌افزایی همه مدیران دستگاههای دولتی است که امیدواریم گسترش خدمات این صندوق و افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت این بیمه توسعه پایدار روستاها را به دنبال داشته باشد.

فرماندار ویژه شهرستان سبزوار بر ضرورت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی بیشتر به جامعه هدف صندوق تاکید کرد و افزود: همه دستگاههای مرتبط شهرستان می بایست در این راستا تلاش کنند تا شهرستان سبزوار اولین شهرستان با پوشش صد در صدی بیمه شناخته شود.

اخبار مرتبط