رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 July
  • سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : 23862
  • مشاهده : 10 بازدید
  • حوادث
  • چاپ خبر : شناسایی کلاهبردار فضای مجازی توسط پلیس سبزوار

به گزارش عصر سبزوار، فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار از شناسايي فردی سودجو خبر داد که از یک شهروند سبزواری اقدام به کلاهبرداری در یک سایت واسطه گر کرده بود. سرهنگ” حسين بيات مختاري ” در تشريح اين خبر گفت: در پي شكايت یکی از شهروندان مبني بر اين كه فردی سودجو اقدام به کلاهبرداری از […]

به گزارش عصر سبزوار، فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار از شناسايي فردی سودجو خبر داد که از یک شهروند سبزواری اقدام به کلاهبرداری در یک سایت واسطه گر کرده بود.

سرهنگ” حسين بيات مختاري ” در تشريح اين خبر گفت: در پي شكايت یکی از شهروندان مبني بر اين كه فردی سودجو اقدام به کلاهبرداری از وی در یک سایت واسطه گر کرده است، پی گیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در اظهارات خود عنوان کرد پس از واريز وجه كالاي آگهي شده در یک سايت واسطه گر آن كالا را دريافت نكرده و فروشنده نیز پاسخگو نیست.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسي هاي تخصصي مطلع شدند فرد سودجو به عنوان واسطه عمل کرده و كالاي ديگري به ارزش همان كالا كه وجود خارجي نداشت را آگهي و شماره كارت مالك آن را، براي مالباخته كه فريب قيمت كالاي ارزان قيمت صوری را خورده، ارسال و فرد مالباخته وجه را به كارت مالك واريز و اين فرد متقلب پس از پرداخت وجه كالاي موردنظر خود توسط مالباخته، آن كالا را دريافت و سريعا آگهي تقلبي خود را از سايت حذف کرده است.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: متهم به خيال خود سعي داشت ذهن پليس را از در دست يابي به حقيقت منحرف کند كه با انجام اقدامات فني و تخصصي كارشناسان پليس فتا پرده از شيوه و شگرد اين سودجو برداشته شد و وي كه ساكن استان تهران است،‌ شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي اقدام لازم جهت دستگيري اين فرد انجام پذیرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار از کاربران فضای مجازی خواست در خريد هاي اينترنتي خود هوشيار باشند و با دقت تراكنش هاي مالي و واريز وجه را پس از دریافت کالا انجام دهند .

معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي شهرستان سبزوار

اخبار مرتبط