رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۶ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 24 September

مراسم تجلیل و قدردانی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سبزوار از معلم فداکار هنرستان علم و صنعت سبزوار به گزارش عصر سبزوار، آقای مهندس علیکی معلم دلسوز هنرستان علم و صنعت با وجود مریضی و انجام مراحل شیمی درمانی، تمام کلاس ها و کارگاه های خود را با رعایت پروتکل ها برگزار و […]

مراسم تجلیل و قدردانی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سبزوار از معلم فداکار هنرستان علم و صنعت سبزوار

به گزارش عصر سبزوار، آقای مهندس علیکی معلم دلسوز هنرستان علم و صنعت با وجود مریضی و انجام مراحل شیمی درمانی، تمام کلاس ها و کارگاه های خود را با رعایت پروتکل ها برگزار و به آموزش و رفع اشکال برای دانش آموزان مشغول است.

رسانه ها اخبار مختلفی را منتشر می کنند و ما با حجم عظیم اطلاعات ورودی در هر دقیقه، محاصره می شویم،فقط آنها را باز می کنیم و سریع سراغ خبرهای بعد می رویم و تمام.

اما بعد از خواندن بعضی از خبرها، باید مکث کنیم؛ آن را دوباره بخوانیم؛ روی عکس بزنیم، وضوح تصویر را بیشتر کنیم و بعد به احترام یک مرد بلند شویم و کلاه از سر برداریم.

آقای مهندس علیکی نازنین!
همکار درجه یک و کار درست و با مرام من،همشهری صبور و باسواد من که بار اول است نامت را می شنوم،نامت بلند باد،در کنار نام آوران این کهن دیار!

نه در لایو اینستاگرام رو به مخاطبین خودنمایی می کنی و ژست های روشنفکرانه می گیری و نه از موقعیت خویش مثل خیلی ها سو استفاده می کنی!
روشنفکر و آدم حسابی شهر من تو هستی که با وجود شیمی درمانی، برای دانش آموزانت دل می سوزانی….این دل سوزاندن برای نسل فردا، گمشده و کیمیای امروز کشور ماست.

درد و بلای تو بخورد، توی سر آن کسانی که با بدن های فربه،شکم های برآمده از بیت المال،روز تا شب و شب تا صبح، در فضای مجازی و واقعی به رنگ کردن خلق الله مشغولند و در چشم مردم خیره می شوند و دروغ می گویند!

تمام تلاش و زحمتشان هفته ای یکی دو جلسه است و نصف آن را حرف تکراری می زنند؛بقیه را یا با گوشی خود مشغولند، یا چرت می زنند؛بعد در جمع همین دانش آموزان افاضه می فرمایند؛ که شما آینده سازان این کشور هستید!

امیدوارم هرچه زودتر لباس عافیت بپوشی و خوب شوی؛چرا که تو و امثال تو، حال خراب جامعه را خوب می کنند!

” تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزردهٔ گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
جمال صورت و معنی ز امن صحّت توست
که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
درین چمن چو درآید خزان به یغمائی
رهش به سرو سهی قامت بلند مباد”

اخبار مرتبط