رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 July

به گزارش عصر سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: ساماندهی و رفع آسیب ‌های اجتماعی شهرستان فقط بر عهده دستگاه‌های اجرایی نیست و در این بخش، باید از ظرفیت تشکل‌ها و سازمان‌های مردمی نیز، استفاده کرد. احمد برادران در نشست با مدیران سازمان ‌های مردم نهاد سبزوار، افزود: اغلب ۱۰۵ سمن این شهرستان در […]

به گزارش عصر سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: ساماندهی و رفع آسیب ‌های اجتماعی شهرستان فقط بر عهده دستگاه‌های اجرایی نیست و در این بخش، باید از ظرفیت تشکل‌ها و سازمان‌های مردمی نیز، استفاده کرد.

احمد برادران در نشست با مدیران سازمان ‌های مردم نهاد سبزوار، افزود: اغلب ۱۰۵ سمن این شهرستان در حوزه اجتماعی فعالیت دارند که استفاده از ظرفیت آنها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، ضروری است.

وی ادامه داد: سازمان‌های مردم نهاد و همیار دولت با توانمندسازی فرهنگی، آموزش مهارت‌ های زندگی و توجه به رفع ریشه‌ای مشکلات، می‌توانند در جلوگیری و کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی موثر باشند.

فرماندار ویژه سبزوار اظهار داشت: طی سال‌های گذشته با استفاده از ظرفیت سمن ها و مشارکت دستگاه‌های اجرایی، برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری برای توسعه فرهنگی مناطق حاشیه شهر سبزوار، اجرا شده است.

برادران تصریح کرد: سازمان ‌های مردم نهاد، بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که نقش مهمی در رفع مشکلات اجتماعی، آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی و محیط زیست دارند.

گفتنی ست؛ وسعت شهر ۲۵۰ هزار نفری سبزوار، ۳ هزار و ۷۵۴ هکتار است که حدود ۸۰۰ هکتار از آن، سکونتگاه غیررسمی است.

 

اخبار مرتبط