رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

مهدی مقصودی عضو جدید شورای شهر سبزوار در جلسه فوق العاده شورا گفت: با توجه به تجربه حضور در شورای چهارم، امیدوارم در یک سال باقی مانده از عمر پنجمین دوره شورای شهر سبزوار با رفع اشتباهات گذشته در خدمت شهروندان باشم. به گزارش عصر سبزوار، وی افزود: در شورای شهر سبزوار باید به گونه‌ای […]

مهدی مقصودی عضو جدید شورای شهر سبزوار در جلسه فوق العاده شورا گفت: با توجه به تجربه حضور در شورای چهارم، امیدوارم در یک سال باقی مانده از عمر پنجمین دوره شورای شهر سبزوار با رفع اشتباهات گذشته در خدمت شهروندان باشم.

به گزارش عصر سبزوار، وی افزود: در شورای شهر سبزوار باید به گونه‌ای انجام وظیفه شود که در پایان مسئولیت شرمنده شهروندان نباشیم و برای آقایان قربانعلی کل‌میشی و مسعود پسندیده دو عضو سابق شورا آرزوی موفقیت دارم.

وی با بیان اینکه با هم‌فکری و تعامل باید امور شهری را اجرایی کنیم، متأسفانه از ابتدای انقلاب تاکنون به مرور زمان قدرت شوراها کاسته شده است، اظهار داشت: در دوره های ابتدایی فعالیت شوراها انتخاب استانداران از سوی شوراهای شهر صورت می‌گرفت اما متاسفانه اکنون وظایف شورا در شورای شهرداری خلاصه شده است.

حسن زارعی دیگر عضو جدید شورای شهر سبزوار نیز گفت: خداوند متعال را شاکرم هستم که در آخرین سال فعالیت در دوره پنجم شورای شهر سبزوار حضور دارم.

وی با بیان اینکه در این مدت آنچه که در سطح شهر دیده‌‌ایم، مردم از عدم انجام کار چشمگیر نگران هستند، اظهار داشت: امیدواریم در یک سال باقی مانده عمر شورای اسلامی شهر سبزوار با اتحاد و وحدت دست به دست یکدیگر بدهیم و در پایان مسئولیت شهروندان از عملکرد ما رضایت داشته باشند.

گفتنی است، در پی استعفای قربانعلی کل‌میشی و مسعود پسندیده از عضویت در شورای شهر سبزوار، مهدی مقصودی و حسن زارعی اعضای علی‌البدل وارد پارلمان محلی شدند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
180
روز گذشته
پیگیری نمایندگان منطقه برای عدم ادغام دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با دانشگاه حکیم سبزواری و عدم حذف ردیف بودجه آن
180
روز گذشته
افزایش اعتبارات دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
180
روز گذشته
اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان بازآفرینی شهری ایران جهت احداث حسینیه شهدا در گلزار شهدای سبزوار
180
روز گذشته
اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری از محل اعتبارات متمرکز در اختیار وزیر علوم با ارسال نامه از سوی دانشگاه
180
روز گذشته
احیای ردیف اعتباری تکمیل سالن اجتماعات ۱۱۰۰ نفری دانشگاه حکیم سبزواری در بودجه ۱۴۰۰
109
روز گذشته
پوشش کامل تلفن همراه در بزرگراه سبزوار – نیشابور تا نیمه اسفند ۹۹
180
روز گذشته
سرمایه گذاری و مشارکت ایدرو در ۹ طرح و ایمیدرو (توسعه و نوسازی صنایع معدنی ایران) در ۴ طرح صنعتی و معدنیِ غرب خراسان و پیگیری این موضوعات توسط مدیران این دو مجموعه
165
روز گذشته
بررسی سرمایه گذاری شرکت توسعه و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه احداث کارخانه ۵۰ هزار تنی لاستیک در جغتای و اعلام نتیجه به مجلس تا ۱۵ روز آینده