رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 July

مهدی مقصودی عضو جدید شورای شهر سبزوار در جلسه فوق العاده شورا گفت: با توجه به تجربه حضور در شورای چهارم، امیدوارم در یک سال باقی مانده از عمر پنجمین دوره شورای شهر سبزوار با رفع اشتباهات گذشته در خدمت شهروندان باشم. به گزارش عصر سبزوار، وی افزود: در شورای شهر سبزوار باید به گونه‌ای […]

مهدی مقصودی عضو جدید شورای شهر سبزوار در جلسه فوق العاده شورا گفت: با توجه به تجربه حضور در شورای چهارم، امیدوارم در یک سال باقی مانده از عمر پنجمین دوره شورای شهر سبزوار با رفع اشتباهات گذشته در خدمت شهروندان باشم.

به گزارش عصر سبزوار، وی افزود: در شورای شهر سبزوار باید به گونه‌ای انجام وظیفه شود که در پایان مسئولیت شرمنده شهروندان نباشیم و برای آقایان قربانعلی کل‌میشی و مسعود پسندیده دو عضو سابق شورا آرزوی موفقیت دارم.

وی با بیان اینکه با هم‌فکری و تعامل باید امور شهری را اجرایی کنیم، متأسفانه از ابتدای انقلاب تاکنون به مرور زمان قدرت شوراها کاسته شده است، اظهار داشت: در دوره های ابتدایی فعالیت شوراها انتخاب استانداران از سوی شوراهای شهر صورت می‌گرفت اما متاسفانه اکنون وظایف شورا در شورای شهرداری خلاصه شده است.

حسن زارعی دیگر عضو جدید شورای شهر سبزوار نیز گفت: خداوند متعال را شاکرم هستم که در آخرین سال فعالیت در دوره پنجم شورای شهر سبزوار حضور دارم.

وی با بیان اینکه در این مدت آنچه که در سطح شهر دیده‌‌ایم، مردم از عدم انجام کار چشمگیر نگران هستند، اظهار داشت: امیدواریم در یک سال باقی مانده عمر شورای اسلامی شهر سبزوار با اتحاد و وحدت دست به دست یکدیگر بدهیم و در پایان مسئولیت شهروندان از عملکرد ما رضایت داشته باشند.

گفتنی است، در پی استعفای قربانعلی کل‌میشی و مسعود پسندیده از عضویت در شورای شهر سبزوار، مهدی مقصودی و حسن زارعی اعضای علی‌البدل وارد پارلمان محلی شدند.

اخبار مرتبط