رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

مدیرکل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب خراسان (سبزوار) از صرفه جویی بیش از ۱۶ میلیون لیتر بنزین در سه ماهه اول سال ۹۹ در این منطقه خبر داد. به گزارش عصر سبزوار، محمد صادقی افزود: با توجه به فعالیت مداوم ۲۴ باب جایگاه سی.ان.جی در ۷ شهرستان داورزن، خوشاب، بردسکن، سبزوار، جوین، جغتای […]

مدیرکل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب خراسان (سبزوار) از صرفه جویی بیش از ۱۶ میلیون لیتر بنزین در سه ماهه اول سال ۹۹ در این منطقه خبر داد.

به گزارش عصر سبزوار، محمد صادقی افزود: با توجه به فعالیت مداوم ۲۴ باب جایگاه سی.ان.جی در ۷ شهرستان داورزن، خوشاب، بردسکن، سبزوار، جوین، جغتای و ششتمد تا پایان خرداد ۹۹، به طور میانگین روزانه حدود هزار و ۴۰۰ خودرو به این جایگاه ها در غرب خراسان مراجعه و سوختگیری کرده اند.

وی با بیان مصرف بیش از ۱۶ میلیون متر مکعب گاز طبیعی در منطقه در سه ماهه اول سال جاری اظهار داشت: با توجه به میزان مصرف سی ان جی در منطقه، بیش از ۱۶ میلیون لیتر در مصرف بنزین در غرب خراسان صرفه جویی شده است.

مدیرکل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب خراسان (سبزوار) تصریح کرد: مصرف سی ان جی در سه ماهه اول سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۶ درصد کاهش داشته است.

صادقی یادآور شد: با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مصرف این گاز طبیعی در خرداد ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل در غرب خراسان بیش از ۱۲ درصد افزایش داشته است

وی عنوان داشت: بیشترین کاهش مصرف سی ان جی در منطقه در فصل بهار، مربوط به فروردین ۹۹ بوده است که به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و همراهی مردم عزیز میهنمان از مسافرت های غیر ضروری، نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۳۰ درصد کاهش را نشان میدهد.

 

اخبار مرتبط