رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 July

اولین نشست زنان نویسنده سبزواری به مناسب روز قلم (۱۱ تیر) برگزار می‌شود. به گزارش عصر سبزوار، زهرا بخشی سخنگوی شورای شهر ضمن اعلام این خبر گفت: حدود ۹۰ نویسندۀ زن سبزواری که دارای کتاب های چاپ شده هستند، به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار شناسایی شده اند. بیش از ۵ ماه صرف […]

اولین نشست زنان نویسنده سبزواری به مناسب روز قلم (۱۱ تیر) برگزار می‌شود.

به گزارش عصر سبزوار، زهرا بخشی سخنگوی شورای شهر ضمن اعلام این خبر گفت: حدود ۹۰ نویسندۀ زن سبزواری که دارای کتاب های چاپ شده هستند، به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار شناسایی شده اند. بیش از ۵ ماه صرف جمع‌آوری اطلاعات شد تا زمینۀ مناسب برای برگزاری نشست فراهم شود.

بخشی همچنین گفت: هدف اصلی این نشست معرفی زنان نویسنده به جامعه سبزوار و به خصوص جامعه مدیریت شهری سبزوار است تا از ظرفیت زنان اهل قلم به نحو شایسته برای توسعه شهر استفاده شود.

وی افزود: امیدواریم این نشست گامی تاثیر گذار و تسهیل کننده برای برنامه‌های آینده باشد. برنامه‌هایی که باعث شود توجه ویژه‌ای به نویسندگان زن و آثارشان شکل بگیرد و نیز امید است با همکاری خود نویسنده‌ها، برنامه‌های مناسبی در جهت ارتقاء فرهنگ نویسندگی و کتاب‌خوانی، طراحی و اجرا کنیم.

تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر، با اشاره به وضعیت برنامه‌های اجتماعی، در شرایط همه‌گیری بیماری کوید ۱۹، تأکید کرد: نشست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار می شود.

اخبار مرتبط