رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

اولین نشست زنان نویسنده سبزواری به مناسب روز قلم (۱۱ تیر) برگزار می‌شود. به گزارش عصر سبزوار، زهرا بخشی سخنگوی شورای شهر ضمن اعلام این خبر گفت: حدود ۹۰ نویسندۀ زن سبزواری که دارای کتاب های چاپ شده هستند، به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار شناسایی شده اند. بیش از ۵ ماه صرف […]

اولین نشست زنان نویسنده سبزواری به مناسب روز قلم (۱۱ تیر) برگزار می‌شود.

به گزارش عصر سبزوار، زهرا بخشی سخنگوی شورای شهر ضمن اعلام این خبر گفت: حدود ۹۰ نویسندۀ زن سبزواری که دارای کتاب های چاپ شده هستند، به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار شناسایی شده اند. بیش از ۵ ماه صرف جمع‌آوری اطلاعات شد تا زمینۀ مناسب برای برگزاری نشست فراهم شود.

بخشی همچنین گفت: هدف اصلی این نشست معرفی زنان نویسنده به جامعه سبزوار و به خصوص جامعه مدیریت شهری سبزوار است تا از ظرفیت زنان اهل قلم به نحو شایسته برای توسعه شهر استفاده شود.

وی افزود: امیدواریم این نشست گامی تاثیر گذار و تسهیل کننده برای برنامه‌های آینده باشد. برنامه‌هایی که باعث شود توجه ویژه‌ای به نویسندگان زن و آثارشان شکل بگیرد و نیز امید است با همکاری خود نویسنده‌ها، برنامه‌های مناسبی در جهت ارتقاء فرهنگ نویسندگی و کتاب‌خوانی، طراحی و اجرا کنیم.

تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر، با اشاره به وضعیت برنامه‌های اجتماعی، در شرایط همه‌گیری بیماری کوید ۱۹، تأکید کرد: نشست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار می شود.

اخبار مرتبط