رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی سبزوار به همراه رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از معاونین و رؤسای پلیسهای تخصصی با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سبزوار دیدار و هفته قوه قضائیه را تبریک گفتند . به گزارش عصر سبزوار، سرهنگ حسین بیات مختاری ضمن تبریک […]

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه سرهنگ حسین بیات مختاری فرمانده انتظامی سبزوار به همراه رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از معاونین و رؤسای پلیسهای تخصصی با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سبزوار دیدار و هفته قوه قضائیه را تبریک گفتند .

به گزارش عصر سبزوار، سرهنگ حسین بیات مختاری ضمن تبریک هفته قوه قضائیه از تلاشهای مقامات قضائی شهرستان در راستای اجرای عدالت و پشتیبانی از پلیس در جهت استقرار امنیت و آرامش در حوزه استحفاظی تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: نتیجه تعامل و هم افزایی دستگاه قضایی و پلیس موجب تولید امنیت در جامعه شده و آرامش و امنیت مورد انتظار عموم شهروندان از حاکمیت را در پی داشته که این مهم انشالله رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت .

وی تصریح کرد: نقش پر رنگ حمایتهای بی دریغ قضات از ضابطان قضائی و ایثارگری های کارکنان پلیس در جای جای میهن عزیز اسلامی، موجب توسعه زیر ساختها و گسترش فعالیتهای فرهنگی، دینی و مدنی شده و جدیت دستگاه قضا در استقرار عدالت، برخورد با مخلان نظم و امنیت و ریشه کنی مفسدان اقتصادی و اجتماعی، که اخیرا به وضوح دیده می شود انشالله درس عبرتی برای مجرمان خواهد بود.

در ادامه این دیدار اردمه دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سبزوار گفت: پلیس سبزوار بازوان قدرتمندی برای دستگاه قضایی و قضات محسوب می شود و از جدیت، سرعت و تلاش های شبانه روزی فرمانده و کارکنان پلیس سبزوار بالاخص در کشف و دستگیری عاملان قتلهای اخیر تقدیر و تشکر می کنم .

دادستان سبزوار افزود: تمام قد از پلیس سبزوار تشکر می کنم و قدردان زحمات شبانه روزی سبزپوشان و جان بر کفان ناجا هستم.

دادستان سبزوار در خاتمه بیان داشت: تاکید قوه قضائیه و پلیس بر اجرای دقیق قانون و عدالت در شهرستان خواهد بود و در مواردی مانند برخورد با مظاهر علنی فساد بدپوششی و بی حجابی، نزاع های دسته جمعی، مزاحمت برای نوامیس مردم، اختلاس و جرائم مالی و قاچاق مواد مخدر و پیشگیری از سرقت را از اولویتهای ماموریتهای مشترک هر دو سازمان یاد کرد .

حسینی رییس دادگستری سبزوار نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر ماه بویژه شهید والا مقام آیت الله دکتر بهشتی بیان کرد: امیدوارم با ورود اصحاب دغدغه مند فرهنگ و هنر شهرستان به عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و جرائم ضد فرهنگی، آسیبهای اجتماعی نوپدید کنترل و قبل از آنکه این معضلات با دستور قضایی و اقدام پلیسی مرتفع گردند، مورد مطالبه افراد دغدغه مند جامعه قرار گرفته و هنجارهای اجتماعی با احیاء سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر رعایت و امنیت مطلوب و مورد انتظار در سطح شهر ستان جاری و ساری گردد.

معاونت اجتماعی پلیس سبزوار

اخبار مرتبط