رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

مدیر فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سبزوار گفت: به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری، نخستین جشنواره عروسکی در این شهر برگزار می شود. به گزارش عصر سبزوار، رضا پرستش با بیان این مطلب افزود: این جشنواره تا ۲۵ تیر ماه سال جاری مهلت دارد و علاقه‌مندان می‌توانند نمایش‌های عروسکی خود را در زمان ۱ تا […]

مدیر فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سبزوار گفت: به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری، نخستین جشنواره عروسکی در این شهر برگزار می شود.

به گزارش عصر سبزوار، رضا پرستش با بیان این مطلب افزود: این جشنواره تا ۲۵ تیر ماه سال جاری مهلت دارد و علاقه‌مندان می‌توانند نمایش‌های عروسکی خود را در زمان ۱ تا ۳ دقیقه و به صورت قراردادن دوربین به صورت افقی به شماره ۰۹۰۳۱۹۰۹۰۵۶ ارسال نمایند.

وی بیان کرد: کودکان سبزواری می توانند با عروسک های خود به همراه خانواده درباره یکی از موضوعات اخلاق شهروندی و سلامت روان، بازیافت و محیط زیست، کتاب، ترافیک و مراقبت از اموال عمومی نمایش عروسکی خود را درقالب فیلم برای ما ارسال کنند.

پرستش هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط شهروندی و تحکیم بنیاد خانواده و ارتقای فرهنگ شهروندی بیان کرد و گفت: برای نفرات برتر به ترتیب ۵ میلیون ریال، ۳ میلیون ریال و ۲ میلیون ریال و ده ها جوایز غیرنقدی دیگر در نظر گرفته شده است.

او گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۲۹۷۳۰۰ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط