رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه، شهردار سبزوار، کرامت، ارغیانی، بروغنی، مقصودی از اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری با آیت الله علی اصغر باغانی جانباز و شاهد زنده انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی دیدار کردند. به گزارش عصر سبزوار، آیت الله باغانی که نمایندگی مردم سبزوار را در دوره های اول و […]

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه، شهردار سبزوار، کرامت، ارغیانی، بروغنی، مقصودی از اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری با آیت الله علی اصغر باغانی جانباز و شاهد زنده انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی دیدار کردند.

به گزارش عصر سبزوار، آیت الله باغانی که نمایندگی مردم سبزوار را در دوره های اول و چهارم مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت، در حادثه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به درجه جانبازی نائل آمد. حادثه انفجار هفتم تیر در دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران یکی از حوادثی است که در نخستین سال های شکل گیری انقلاب اسلامی، توسط دشمنان داخلی و خارجی امنیت کشور رقم خورد.

حادثه ای تروریستی که در آن ۷۵ نفر از اعضای حزب جمهوری اسلامی ایران که عمدتاً در مجلس و هیئت دولت عضویت داشتند به شهادت نائل شدند که از جمله آن ها شهید مظلوم آیت الله دکتر محمد بهشتی است. در این میان عده ای از حاضران از جمله آیت الله باغانی اگر چه جراحات متعددی را متحمل شدند اما نجات یافتند.

اخبار مرتبط