رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، نرخ کرایه کلیه ناوگان‌های حمل و نقل شهری از جمله تاکسی، تاکسی تلفنی و تاکسی بیسیم در سال جدید ۳۰ درصد افزایش یافت. به گزارش عصر سبزوار، استیری با بیان اینکه بنابراین نرخ کرایه بر اساس تاکسی متر محاسبه می‌شود […]

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، نرخ کرایه کلیه ناوگان‌های حمل و نقل شهری از جمله تاکسی، تاکسی تلفنی و تاکسی بیسیم در سال جدید ۳۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش عصر سبزوار، استیری با بیان اینکه بنابراین نرخ کرایه بر اساس تاکسی متر محاسبه می‌شود و سازمان تاکسی‌رانی با رانندگانی که از تاکسی متر استفاده نکنند برخورد خواهد کرد، افزود: چنان چه راننده‌ای از تاکسی متر استفاده نکرد، مسافر باید با گزارش کد تاکسی به سازمان تاکسیرانی-واحد اعلام شکایت از طریق شماره ۴۴۶۶۷۴۰۰ طرح شکایت نموده و تاکسی‌رانی با رانندگان متخلف برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه همچنین نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری برای مسیرهای داخل شهر ۶۵۰ تومان و توحیدشهر ۷۰۰ تومان تعیین شده است، اظهار داشت: سوار شدن در اتوبوس های درون شهری منوط به استفاده از کارت بلیط است، در غیر این صورت مبلغ ۱۰۰۰ تومان از مسافر به صورت نقدی دریافت خواهد شد.

اخبار مرتبط