رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 6 August

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: شناکردن در بندهای خاکی، ملاتی و سازه‎های آبخیزداری این شهرستان ممنوع است. به گزارش عصر سبزوار، عباسعلی کیانی فرد افزود: با توجه به گرم شدن هوا در فصل تابستان افراد زیادی به منظور تفریح و فرار از گرمای این فصل، در سدها و رودخانه‌های اطراف سبزوار شنا […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: شناکردن در بندهای خاکی، ملاتی و سازه‎های آبخیزداری این شهرستان ممنوع است.

به گزارش عصر سبزوار، عباسعلی کیانی فرد افزود: با توجه به گرم شدن هوا در فصل تابستان افراد زیادی به منظور تفریح و فرار از گرمای این فصل، در سدها و رودخانه‌های اطراف سبزوار شنا می‌کنند.

وی ادامه داد: مردم از هرگونه شنا و آب تنی در بندهای خاکی، ملاتی و سازه‎های آبخیزداری خودداری کنند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار اظهار داشت: بر اثر سیل فروردین ۹۹، رسوبات پشت بندها آمده است که این رسوبات افراد را با خطرات بسیار زیادی مواجه می‎کند.

کیانی فرد تصریح کرد: در همین راستا و به منظور اطلاع‌رسانی به افراد، در روستاهای مجاور بندها و سدهای خاکی، با نصب تابلوهای هشدار دهنده و پخش و توزیع اطلاعیه، هشدارهای لازم در این زمینه داده شده است.

وی یادآور شد: از مردم درخواست داریم به این تابلوها توجه کنند و از شنا کردن در بندهای خاکی پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

 

اخبار مرتبط