رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 6 August

مدیر شرکت توزیع نیروی برق سبزوار گفت: ارائه و اجرای راهکارهای صرفه‌جویی و مصرف بهینه نیروی برق از سوی این شرکت و همکاری مشترکان صنعتی و دیگر بخشها در این شهرستان، موجبات کاهش در مصرف انرژی برق را فراهم کرده است. به گزارش عصر سبزوار، سید حمید شهرآیینی افزود: این موفقیت اقتصادی در چارچوب عقد […]

مدیر شرکت توزیع نیروی برق سبزوار گفت: ارائه و اجرای راهکارهای صرفه‌جویی و مصرف بهینه نیروی برق از سوی این شرکت و همکاری مشترکان صنعتی و دیگر بخشها در این شهرستان، موجبات کاهش در مصرف انرژی برق را فراهم کرده است.

به گزارش عصر سبزوار، سید حمید شهرآیینی افزود: این موفقیت اقتصادی در چارچوب عقد و اجرای تفاهمنامه‌ هایی بین شرکت برق سبزوار و واحدهای صنعتی، بهره‌برداران بخش کشاورزی، مولدان اضطراری و جایگاههای عرضه گاز سی.ان.جی در سطح شهرستان محقق شده است.

وی ادامه داد: رعایت صرفه‌جویی و مصرف بهینه نیروی برق در صنایع و دیگر بخشهای جامعه، به کاهش روزانه پنج مگاوات مصرف برق در شهرستان سبزوار کمک کرده است.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق سبزوار اظهار داشت: همزمان با روند افزایش مصرف برق در فصل گرما، همکاری صنایع مختلف و کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق مشترکان خانگی منجر به سپری کردن تابستانی بدون خاموشی می‌شود.

شهر آیینی تصریح کرد: در صورتی که شهروندان الگوی مصرف برق را به ویژه در ساعات اوج بار در فصل تابستان از ساعت ۱۱ تا ۱۶ و ۱۹ تا ۲۳ رعایت کنند، مشکلی در تأمین برق ایجاد نمی‌شود.

گفتنی ست؛ شرکت توزیع نیروی برق سبزوار ۱۲۰ هزار مشترک خانگی دارد که ۱۶ درصد آنها به خاطر بی‌توجهی به الگوی صحیح مصرف، در زمره مشترکان پرمصرف برق هستند.

 

اخبار مرتبط