رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 6 August

بخشدار ششتمد گفت: فرهنگ سازي و ترويج فرهنگ غدير یک وظيفه است و خوشبختانه در این راستا، كارهاي خوبي در چند ساله اخير انجام گرفته است. به گزارش عصر سبزوار، محمد كلاته در جمع اعضای ستاد غديريون ششتمد افزود: مايه مباهات است كه در سبزوار بعنوان يكي از ۴ شهري كه جزء پيشتازان پذيرش مذهب […]

بخشدار ششتمد گفت: فرهنگ سازي و ترويج فرهنگ غدير یک وظيفه است و خوشبختانه در این راستا، كارهاي خوبي در چند ساله اخير انجام گرفته است.

به گزارش عصر سبزوار، محمد كلاته در جمع اعضای ستاد غديريون ششتمد افزود: مايه مباهات است كه در سبزوار بعنوان يكي از ۴ شهري كه جزء پيشتازان پذيرش مذهب شيعه در ایران بوده اند، چندسالي است كه حركت خوبي در دهه ولايت آغاز شده است.

وي اظهار داشت: مي طلبد كه ما هم در شهرستان ششتمد به عنوان ديار فريد خراسان و زادگاه اولين شارح نهج البلاغه، اقداماتي در جهت گراميداشت اين ايام انجام دهيم.

بخشدار ششتمد تصریح کرد: استفاده از بستر فضاي مجازي، عيدي دادن به فرزندان، شعار نويسي خودروها، پخش كليپ و برخي ديگر از تصميمات قابل اجراء كه منوط به مصوبه ستاد كنترل شيوع كرونا مي باشد، مي تواند در برنامه كاري ستاد غديريون ششتمد قرار گيرد.

گفتنی ست؛ ششتمد از اردیبهشت ۸۹ به شهرستان ارتقا پیدا کرده اما به دلیل عدم معرفی فرماندار یا سرپرست فرمانداری، همچنان با بخشدار اداره می شود!!

اخبار مرتبط