رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 6 August

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: مشکلات بهداشتی و اجتماعی اهالی قلعه نو سبزوار با اتصال منازل این محله به شبکه فاضلاب شهری برطرف شد. به گزارش عصر سبزوار، حسین ریاضی افزود: محله قلعه نو دهراز در غرب سبزوار، از جمله سکونتگاه‌های غیر رسمی این شهر است که جاری شدن فاضلاب در معابر آن، […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: مشکلات بهداشتی و اجتماعی اهالی قلعه نو سبزوار با اتصال منازل این محله به شبکه فاضلاب شهری برطرف شد.

به گزارش عصر سبزوار، حسین ریاضی افزود: محله قلعه نو دهراز در غرب سبزوار، از جمله سکونتگاه‌های غیر رسمی این شهر است که جاری شدن فاضلاب در معابر آن، مشکلات بهداشتی و اجتماعی برای ساکنان این منطقه به همراه داشت.

وی اظهار داشت: محله قلعه نو سبزوار هزار و ۱۴۳ مورد انشعاب فاضلاب دارد که طی یک سال گذشته، افزون بر ۷۰ درصد این منطقه با اعتبار ۵ میلیارد تومان، به شبکه فاضلاب شهری متصل شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار تصریح کرد: تمامی جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهر سبزوار زیر پوشش شبکه آب هستند و همچنین حدود ۹۰ درصد شبکه فاضلاب این شهر اجرایی شده‌ است.

گفتنی ست؛ شهر سبزوار بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و آب آشامیدنی مصرفی آن از ۴۰ حلقه چاه در مناطق کلوت، کَسکَن و بفره تامین می شود و با ۱۵۰ کیلومتر خط انتقال و ۱۵ ایستگاه پمپاژ در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

 

اخبار مرتبط