رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 6 August

رئیس اتحادیه نانوایان سبزوار گفت: سامانه خرید آرد یارانه ای در سطح استان برای نانوایان سبزواری فعال شده است. به گزارش عصر سبزوار، محسن درفشه افزود: در مرحله نخست سامانه خرید آرد یارانه ای، نانوایان شهر سبزوار می توانند طی مدت محدودی و به میزان سهمیه مشخص از سه کارخانه آرد شهرستان نیشابور خریداری کنند. […]

رئیس اتحادیه نانوایان سبزوار گفت: سامانه خرید آرد یارانه ای در سطح استان برای نانوایان سبزواری فعال شده است.

به گزارش عصر سبزوار، محسن درفشه افزود: در مرحله نخست سامانه خرید آرد یارانه ای، نانوایان شهر سبزوار می توانند طی مدت محدودی و به میزان سهمیه مشخص از سه کارخانه آرد شهرستان نیشابور خریداری کنند.

رئیس اتحادیه نانوایان سبزوار اظهار داشت: بر مبنای دستورالعمل، نانوایان خراسان رضوی امکان خرید آرد یارانه ای در سطح استان را دارند اما این دستورالعمل در شهرستان سبزوار حدود یک دهه است که اجرا نمی شد.

درفشه تصریح کرد: اینکه نانوایان سبزوار حق انتخاب سهمیه آرد را نداشته باشند و فقط از کارخانه های آرد شهرستان خرید کنند، اجحافی در حق آنها است در صورتی که با ایجاد فضای رقابتی، کیفیت آرد کارخانه های سبزوار نیز بیشتر از گذشته خواهد شد.

وی یادآور شد: در بازدید چند روز گذشته از سطح برخی نانوایی ها شهر سبزوار در معیت فرماندار ویژه، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، اماکن و بازرسی، نانوایی ها از وضعیت آرد و شهروندان از کیفیت نان ناراضی بودند.

درفشه خاطرنشان کرد: لذا مقرر شد به طور آزمایشی طی مدت کوتاهی و از روز گذشته سامانه خرید آرد یارانه ای در سطح استان برای نانوایی های سبزوار به میزان ۹۰ تن باز شده که تاکنون برخی نانوایی ها اقدام به خرید آرد از کارخانه های شهرستان نیشابور داشته اند.

اخبار مرتبط