رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

در آیینی با حضور شهردار، مدیریت آموزش و پرورش سبزوار، رئیس و اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری کتاب احسن مروجی با عنوان «سخنوران سبزوار» به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار رونمایی شد. به گزارش عصر سبزوار، مهدی مقصودی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار شب گذشته ۱۳ مردادماه در […]

در آیینی با حضور شهردار، مدیریت آموزش و پرورش سبزوار، رئیس و اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری کتاب احسن مروجی با عنوان «سخنوران سبزوار» به همت خانه فرهنگ و هنر شهرداری سبزوار رونمایی شد.

به گزارش عصر سبزوار، مهدی مقصودی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار شب گذشته ۱۳ مردادماه در آیین پاسداشت و رونمایی از کتاب استاد حسن مروجی با عنوان «سخنوران سبزوار» در محل خانه ترشیزی گفت: استاد حسن مروجی برای چاپ این کتاب سالهای زیادی تلاش کرده‌اند و چاپ اینگونه کتاب ها از سوی نویسندگان سبزواری باید ادامه یابد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار با بیان اینکه کاش نویسندگان تنها دغدغه نوشتن کتاب را داشتند و چاپ کتاب به همت مسئولان شهری انجام می‌شد، افزود: حامی اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهر سبزوار هستیم و اینگونه برنامه‌ها برای پاسداشت مفاخر و بزرگان در دستور کار قرار دارد.

کاظم کرامت عضو شورای اسلامی شهر سبزوار نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت پاسداشت مقام فرهیختگان و بزرگان در قید حیات، گفت: از برگزاری اینگونه برنامه فرهنگی در شهر سبزوار حمایت می‌کنیم و تداوم این برنامه‌ها نیازمند همراهی اساتید و بزرگان با رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار است.

اخبار مرتبط