رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

جانشین رئیس دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار در نشستی خبری، در پاسخ به سؤالی در این باره که این دانشگاه «به حیات خلوت سیاسیون» تبدیل شده است، گفت که این موضوع را رد نمی‌کند. به گزارش عصر سبزوار، سید علی‌‌اصغر علوی در عین حال گفت که نمی‌داند اصطلاح «حیات خلوت سیاسیون» برای این وضعیت مناسب است […]

جانشین رئیس دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار در نشستی خبری، در پاسخ به سؤالی در این باره که این دانشگاه «به حیات خلوت سیاسیون» تبدیل شده است، گفت که این موضوع را رد نمی‌کند.

به گزارش عصر سبزوار، سید علی‌‌اصغر علوی در عین حال گفت که نمی‌داند اصطلاح «حیات خلوت سیاسیون» برای این وضعیت مناسب است یا نه، اما این‌که نیروهایی از طریق ارتباط با مسئولان جذب دانشگاه شده‌اند وجود دارد.

وی با بیان اینکه این موضوع، شامل همه نیروهای دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار نمی‌شود، ادامه داد: ۳۴ کارمند شرکتی در این دانشکده کار می‌کنند و ۳۶۴ دانشجو در آن، تحصیل می‌کنند.

جانشین رئیس دانشگاه فناوریهای نوین سبزوار با اشاره به اینکه حدوداً به ازای هر ۱۰ یا ۱۱ دانشجو، یک نیرو در این دانشگاه کار می‌کند، اظهار داشت: از زمانی‌ که وی عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه شده، هرگز نیرویی اضافه نشده و اضافه نخواهد شد اما ایده تعدیل نیروهای موجود را هم رد کرد.

علوی امکان اعمال نفوذ نزدیکانش و سوءاستفاده از روابط را رد و تصریح کرد: کاری که حالا انجام می‌شود، سپردن مسئولیت‌هایی مثل مسئولیت کارگاه‌ها به نیروهای موجود دانشگاه است که تا پیش از این، کسی آن‌ها را عهده‌دار نبوده‌ است./سبزواریان

اخبار مرتبط