رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان در مجلس از توجه ویژه دکتر صالحی عمران، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به دانشکده های فنی و حرفه ای دختران و پسرانه سبزوار تقدیر و تشکر کرد. به گزارش عصر سبزوار، بهروز محبی با بیان اینکه خرید خوابگاه دانشجویی دخترانه سبزوار که اخیراً انجام گرفته است، از اقدامات […]

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان در مجلس از توجه ویژه دکتر صالحی عمران، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به دانشکده های فنی و حرفه ای دختران و پسرانه سبزوار تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش عصر سبزوار، بهروز محبی با بیان اینکه خرید خوابگاه دانشجویی دخترانه سبزوار که اخیراً انجام گرفته است، از اقدامات ارزشمند آقای صالحی عمران است که در اذهان ماندگار خواهد شد، سبزوار را شهری دانشگاهی عنوان کرد و بر توسعه کمی و کیفی دانشگاه ها در این شهر تاکید کرد.

گفتنی ست؛ خرید خوابگاه دانشجویی دخترانه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان با ظرفیت ۴۸۰ دانشجو در توحید شهر، خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی در سه فاز برای هر دو آموزشکده با اعتباری بالغ بر ۱/۵ میلیارد تومان، ایجاد ۴ رشته کارشناسی ناپیوسته در سال گذشته (دو رشته حسابداری و هنرهای تجسمی برای دختران و دو رشته کامپیوتر و مکانیک خودرو برای پسران)، جذب ۴ هیات علمی در دو سال گذشته برای آموزشکده های سبزوار را از جمله اقدامات انجام شده در دوران مدیریت جدید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در سبزوار می باشد‌.

همچنین با پیگیریهای انجام شده، دکتر صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با اجرایی شدن مانده طرح مصوب ماده ۴۱۵ موافقت کرد. بر مبنای این طرح، توسعه و تجهیز مجموعه کارگاهی و آموزشی دانشکده فنی و حرفه ای به وسعت ۱۷۵۰ متر در سبزوار اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط