رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یازدهم گفت: کل ورزشگاه هزار نفری سبزوار قرار است در سه فاز تکمیل شود و تکمیل نهایی آن، نیازمند ۴۰ میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش عصر سبزوار، بهروز محبی افزود: بنا بر ادعای دوستان، فاز نخست این ورزشگاه تکمیل شده اما […]

نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یازدهم گفت: کل ورزشگاه هزار نفری سبزوار قرار است در سه فاز تکمیل شود و تکمیل نهایی آن، نیازمند ۴۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش عصر سبزوار، بهروز محبی افزود: بنا بر ادعای دوستان، فاز نخست این ورزشگاه تکمیل شده اما همچنان نواقصی به ویژه در زمینه صندلی‌های ورزشگاه وجود دارد که ممکن است خطرآفرین شود و حتماً باید این مسائل برطرف شود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر درخواست داشتیم فعلاً صرفاً زمین چمن ورزشگاه و همچنین پیست تارتان مورد استفاده قرار گیرد تا این نواقص برطرف شود و تا زمان رفع نواقص تماشاگران حضور پیدا نکنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به سابقه ورزشی سبزوار در ورزش هندبال، اظهار داشت: این شهرستان از دیرباز یکی از مهدها و قطب‌های هندبال کشور بوده و باید مجدد فضایی را فراهم کنیم تا این رشته ورزشی در سبزوار احیاء شود.

محبی با اظهار اینکه استعدادهای فعال در رشته ورزشی هندبال در سبزوار بسیار زیاد هستند و باید بستر مناسبی را فراهم کنیم تا بار دیگر هندبال سبزوار در کشور سرآمد شود، تصریح کرد: یکی از مهمترین الزامات در این زمینه، زیرساخت‌های سخت‌افزاری است که باید برای این رشته در شهرستان مهیا شود که البته این زیرساخت‌ها نیز عمدتا مهیا است و تنها نیازمند تقویت است.

وی یادآور شد: البته از سوی دیگر به ویژه در حوزه منابع درآمدی هندبال سبزوار رایزنی‌هایی به همراه دیگر آقای عنابستانی، دیگر نماینده غرب خراسان در مجلس، با مدیرکل ورزش و جوانان استان صورت داده‌ایم و بسیار مهم است که به پایدارسازی این رشته ورزشی و همچنین منابع درآمدی آن فکر کنیم.

اخبار مرتبط