رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

  معاون اداره کل پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان گفت: مالکین خودروهای عمومی می توانند با مراجعه به سایت https://gcr.niopdc.ir و ثبت نام در این سایت، از مزایای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی استفاده کنند. رضا نیک نظر در جلسه ای که با حضور نمایندگان فرمانداری و شهرداری شهرستانهای سبزوار، بردسکن، […]

 

معاون اداره کل پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان گفت: مالکین خودروهای عمومی می توانند با مراجعه به سایت https://gcr.niopdc.ir و ثبت نام در این سایت، از مزایای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی استفاده کنند.

رضا نیک نظر در جلسه ای که با حضور نمایندگان فرمانداری و شهرداری شهرستانهای سبزوار، بردسکن، خوشاب، داورزن، ششتمد، جوین، جغتای و مسئول کارگاه مجاز تبدیل دوگانه سوز کردن خودروها در غرب خراسان برگزار شد، از همکاری این نهادها در ترویج فرهنگ استفاده از گاز طبیعی تشکر کرد.

معاون اداره کل پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان اظهار داشت: با توجه به فعالیت مستمر ۲۳ باب جایگاه CNG در منطقه، هیچ مشکلی در تامین گاز خودروها وجود ندارد و با تلاش همکاران در واحد CNG و همکاری متصدیان مجاری عرضه، توانستیم توقف خودروها در این جایگاه ها را، به کمتر از ۱۰ دقیقه کاهش دهیم.

نیک نظر با تقدیر از فعالیت مستمر کارگاه دوگانه سوز کردن خودروها در غرب خراسان، تصریح کرد: با تلاش مدیریت کارگاه بهران خودرو، این کارگاه توانایی تبدیل روزانه بیش از ۴۰ دستگاه خودرو از تک سوز به دوگانه سوز را دارد و ثبت نام کنندگان در کوتاه ترین زمان، می توانند از مزایای رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی استفاده نمایند.

معاون اداره کل پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان عنوان داشت: این طرح در حال حاضر شامل وانت مزدا تک کابین، وانت نیسان، وانت پراید و تاکسی درون شهری و تاکسی های تیزترابر می شود.

به گفته نیک نظر، هزینه دوگانه سوز کردن هر دستگاه خودرو عمومی، مبلغ ۸ میلیون تومان می باشد که از محل صرفه جویی در مصرف بنزین تامین و پرداخت خواهد شد و مالکین خودروها، هیچگونه هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.

اخبار مرتبط