رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

مدیریت آموزش و پرورش سبزوار گفت: با توجه به اینکه سال گذشته کلاس های حضوری مدت زمان کمی برگزار شد و وضعیت برگزاری کلاس ها در سال پیش رو مشخص نیست، دریافت هزینه بابت لباس فرم ممنوع است. همچنین دریافت هرگونه وجه به عنوان شهریه به جز مدارس خاصی که شهریه برای آنان تعریف شده […]

مدیریت آموزش و پرورش سبزوار گفت: با توجه به اینکه سال گذشته کلاس های حضوری مدت زمان کمی برگزار شد و وضعیت برگزاری کلاس ها در سال پیش رو مشخص نیست، دریافت هزینه بابت لباس فرم ممنوع است. همچنین دریافت هرگونه وجه به عنوان شهریه به جز مدارس خاصی که شهریه برای آنان تعریف شده ممنوع است، ولی با توجه به کمبود بودجه آموزش و پرورش و سرانه دانش آموزان از خانواده ها تقاضا می کنیم بخشی از سبد هزینه خود را جهت آموزش در نظر بگیرند.

به گزارش عصر سبزوار، اسماعیل نصرآبادی در خصوص هوشمندسازی مدارس گفت: قطعا هوشمند سازی در مدارس حاشیه با مدارس برخوردار متفاوت است اما هر سال تلاش می کنیم تمامی مدارس را با توجه به وضعیتشان در هوشمند سازی یک گام تقویت کنیم.

مدیریت آموزش و پرورش سبزوار از والدین خواست هر گونه تخلف در پرداخت وجه الزامی از سوی مدارس را به شماره ۴۴۲۲۲۰۲۸ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط