رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

معاون توسعه و برنامه‌ ریزی فرمانداری ویژه سبزوار گفت: ۲/۵ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است. به گزارش عصر سبزوار، حسین فیض آبادی افزود: این مبلغ از مجموع ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تقاضای تسهیلات بوده که صاحبان مشاغل آسیب دیده […]

معاون توسعه و برنامه‌ ریزی فرمانداری ویژه سبزوار گفت: ۲/۵ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش عصر سبزوار، حسین فیض آبادی افزود: این مبلغ از مجموع ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تقاضای تسهیلات بوده که صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در سبزوار در سامانه کارا ثبت کرده‌اند.

معاون توسعه و برنامه‌ ریزی فرمانداری ویژه سبزوار اظهار داشت: در مجموع سه هزار و ۳۹۴ نفر در سبزوار که به سبب شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اند در سامانه اعلام شده ثبت نام کرده بودند.

فیض آبادی تصریح کرد: رسته‌های شغلی توزیع غذا های آماده و اغذیه فروشی‌ها، مراکز گردشگری، بخش‌های تولید و توزیع پوشاک، کیف و کفش، صنایع دستی، آجیل و خشکبار، قنادی و بستنی و آبمیوه، باشگاه‌ ها، آموزشگاه‌های هنری و واحدهای پرورش مرغ گوشتی در ردیف مشمولان تسهیلات متضرر از کرونا قرار داشتند.

اخبار مرتبط