رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: طی بازدیدهای مشترک کارشناسان نظارت بر درمان و کارشناسان بهداشت محیط، یک مرکز زیبایی زنانه مداخله گر در امور درمان در خوشاب شناسایی و پلمپ شد. به گزارش عصر سبزوار، دکتر ادیبان افزود: این مرکز در امور حذف موهای زائد با لیزر، جوان سازی پوست با دستگاه، رشد […]

رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: طی بازدیدهای مشترک کارشناسان نظارت بر درمان و کارشناسان بهداشت محیط، یک مرکز زیبایی زنانه مداخله گر در امور درمان در خوشاب شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش عصر سبزوار، دکتر ادیبان افزود: این مرکز در امور حذف موهای زائد با لیزر، جوان سازی پوست با دستگاه، رشد و تقویت مو به صورت غیر مجاز و بدون داشتن مدرک قانونی اقدام به فعالیت نموده که با هماهنگی دادستان این مرکز پلمپ و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه طبق ماده ۳ قانون مقررات امور پزشکی ودارویی هرگونه فعالیت آرایشگاه های زنانه در امور پزشکی غیرمجاز و افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی می گردند، اظهار داشت: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز مذاکر و افراد فاقد صلاحیت در حوزه درمان، با شماره ۴۴۰۱۱۰۶۶ تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به تعطیلی و معرفی به مراجع قضایی اقلام لازم صورت گیرد.

اخبار مرتبط