رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

رییس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: با پرداخت ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کارآفرینی در این شهرستان، طی سال جاری ۲۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده است. به گزارش عصر سبزوار، قاسم کیقبادی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال به ۱۰۵ طرح در بخش‌های تولیدی، خدماتی، قالیبافی، تابلو فرش، گردشگری، پوشاک و گیاهان دارویی به متقاضیان […]

رییس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: با پرداخت ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کارآفرینی در این شهرستان، طی سال جاری ۲۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.

به گزارش عصر سبزوار، قاسم کیقبادی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال به ۱۰۵ طرح در بخش‌های تولیدی، خدماتی، قالیبافی، تابلو فرش، گردشگری، پوشاک و گیاهان دارویی به متقاضیان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: افزون بر ۹۰ درصد تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در سبزوار، به متقاضیان کار و کارآفرینان مناطق روستایی پرداخت شده است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار اظهار داشت: تسهیلات این صندوق با کارمزد ۴ درصد و با هدف ایجاد اشتغال پایدار در بخش های خوداشتغالی، کارآفرینی و کارفرمایی، به متقاضیان پرداخت می‌شود.

کیقبادی تصریح کرد: همچنین طی ۲ سال گذشته تاکنون، ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای اجرای ۵۰۰ طرح، با اشتغال زایی برای ۱ هزار و ۸۰۰ نفر، در سبزوار پرداخت شده است.

اخبار مرتبط