رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۸ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در این شهرستان صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال، ۲ برابر شده است. به گزارش عصر سبزوار، علی امیدبخش در حاشیه بازدید خبرنگاران از شهرک صنعتی سبزوار افزود: برای این ۸ واحد صنعتی که در […]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۸ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در این شهرستان صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال، ۲ برابر شده است.

به گزارش عصر سبزوار، علی امیدبخش در حاشیه بازدید خبرنگاران از شهرک صنعتی سبزوار افزود: برای این ۸ واحد صنعتی که در بخش‌های صنایع غذایی، فلزی، برق و الکترونیک فعال شده‌اند، افزون بر ۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سبزوار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ماه گذشته در راستای جهش تولید و در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مشکل ۱۵ واحد تولیدی سبزوار بررسی شد که عمده موانع و مشکلات واحدهای تولیدی، صدور مجوز، امهال تسهیلات و جذب تسهیلات جدید بانکی برای توسعه بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار اظهار داشت: طی سال گذشته نیز، ۲۱ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری  ۴۰/۵ میلیارد تومان و اشتغال مستقیم ۲۴۸ نفر، در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، ششتمد و داورزن صادر شد.

گفتنی ست؛ سبزوار دارای دو شهرک صنعتی است که ۷۰ واحد صنعتی در آنها فعالیت دارند.

اخبار مرتبط