رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

معاون مدیرکل و مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: با پرداخت ۱۴۵ میلیارد تومان تسهیلات، ۱ هزار و ۹۱۵ شغل طی ۲ سال گذشته در روستاهای این شهرستان ایجاد شده است. به گزارش عصر سبزوار، علی اصغر امانیان افزود: این تسهیلات برای ۲ هزار و ۹۴۵ طرح در حوزه‌های دام و طیور، تولیدات گیاهی، صنایع تبدیلی […]

معاون مدیرکل و مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: با پرداخت ۱۴۵ میلیارد تومان تسهیلات، ۱ هزار و ۹۱۵ شغل طی ۲ سال گذشته در روستاهای این شهرستان ایجاد شده است.

به گزارش عصر سبزوار، علی اصغر امانیان افزود: این تسهیلات برای ۲ هزار و ۹۴۵ طرح در حوزه‌های دام و طیور، تولیدات گیاهی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، مکانیزاسیون و طرح‌های آبیاری نوین پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در روستاها، از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید است که بستر پایداری و تثبیت جمعیت روستایی را فراهم کرده است.

امانیان تصریح کرد: سبزوار با تولید سالانه ۶۰ هزار تن جو، ۳۰ هزار تن گندم، ۱۵ هزار تن پنبه و ۱۵۰۰ تن زیره سبز، یکی از قطب‌های تولید کشاورزی خراسان رضوی است و ۳۵ هزار هکتار کشتزار، ۱۶ هزار هکتار عرصه باغی و حدود ۲۰ هزار بهره بردار کشاورزی دارد.

اخبار مرتبط