رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب در ۳۰ کیلومتر از مناطق حاشیه این شهر با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان ساخته شد. به گزارش عصر سبزوار، حسین ریاضی در آیین آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم شبکه فاضلاب محله کلاته سیفر سبزوار افزود: با ساخت این ۳۰ کیلومتر، پوشش شبکه فاضلاب در سبزوار […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب در ۳۰ کیلومتر از مناطق حاشیه این شهر با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان ساخته شد.

به گزارش عصر سبزوار، حسین ریاضی در آیین آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم شبکه فاضلاب محله کلاته سیفر سبزوار افزود: با ساخت این ۳۰ کیلومتر، پوشش شبکه فاضلاب در سبزوار به بیش از ۹۰ درصد رسیده است.

وی ادامه داد: طی دو سال گذشته، ۱۵ هزار انشعاب جدید در شهر سبزوار به ویژه مناطق حاشیه‌ای این شهر به شبکه فاضلاب متصل شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار اظهار داشت: برخی از محلّات حاشیه شهر سبزوار شامل محلات کلاته سیفر و بهار، بدون شبکه جمع آوری فاضلاب است که احداث شبکه فاضلاب این محلّات نیز، آغاز شده است.

ریاضی تصریح کرد: همچنین محلّه قلعه نو دهراز در غرب سبزوار از جمله سکونتگاه‌های غیر رسمی این شهر است که با اتصال بیشتر این محلّه به شبکه جمع آوری فاضلاب، مشکلات بهداشتی و اجتماعی ساکنان آن رفع شده است.

وی یادآور شد: تمامی جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهر سبزوار زیر پوشش شبکه آب هستند و همچنین حدود ۹۰ درصد شبکه جمع آوری فاضلاب این شهر ساخته شده‌ است و سبزوار بیشترین درصد اجرای شبکه فاضلاب را در کشور داراست.

گفتنی ست؛ وسعت شهر سبزوار ۳ هزار و ۷۵۴ هکتار است که حدود ۸۰۰ هکتار آن، سکونتگاه های غیررسمی است.

اخبار مرتبط