رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

مدیر شرکت برق سبزوار گفت: در حال حاضر ۴ برابر ظرفیت قرارداد با شرکت شهرک های صنعتی، به شهرک های صنعتی سبزوار برق می دهیم فقط برای اینکه صنعت شهرستان متوقف نماند و اگر دید همکاری نداشتیم، چنین کاری نمی کردیم. به گزارش عصر سبزوار، حمید شهرآیینی در گفتگو با اسرارنامه افزود: ظرفیت قراردادمان با […]

مدیر شرکت برق سبزوار گفت: در حال حاضر ۴ برابر ظرفیت قرارداد با شرکت شهرک های صنعتی، به شهرک های صنعتی سبزوار برق می دهیم فقط برای اینکه صنعت شهرستان متوقف نماند و اگر دید همکاری نداشتیم، چنین کاری نمی کردیم.

به گزارش عصر سبزوار، حمید شهرآیینی در گفتگو با اسرارنامه افزود: ظرفیت قراردادمان با شرکت شهرک های صنعتی در فاز یک شهرک صنعتی سبزوار واگذاری ۳ مگاوات برق است ولی ما الان ۱۲ مگاوات واگذار کرده ایم و قراردادشان از ابتدای تأسیس تا به حال هیچ تغییری نکرده است.

وی ادامه داد: ما همین الان قانوناً می توانیم بگوییم دیگر برق بیشتری نداریم و امتیازی واگذار نمی کنیم. ولی هیچگاه تا الان جلوی تأمین برق هیچ مشترک صنعتی را نگرفته ایم. که تولید و صنعت متوقف شود و این یعنی حمایت.

مدیر شرکت برق سبزوار اظهار داشت: علی رغم اینکه ما خودمان خیلی مشکلات روی شبکه هایمان تحمل می کنیم، اما عملا برای حمایت از صنعت هیچ وقت هیچ محدودیتی را برای صنعت قائل نشده ایم. شاید هم هیج شهرستانی مثل سبزار این کار را نکند.

شهرآیینی با بیان اینکه شهرک های صنعتی سبزوار در فاز یک و دو از لحاظ زیرساخت برق شرایط خوبی ندارند، تصریح کرد: شرکت شهرک های صنعتی کلا متولی تأمین زیرساخت برق شهرک های صنعتی در شهرستان ها است و اگر صنعت سبزوار بخواهد پیشرفت کند باید زیرساختش شکل و فرم درستی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه نگاه ویژه ای به صنعت سبزوار دارد، یادآور شد: حتی بین صنعت و کشاورزی، اول به صنعت نگاه می کنم و به جای کار کردن زیاد روی ظواهر، بیشتر به فکر تقویت زیرساخت های سبزوار در زمینه برق هستیم./اسرارنامه

اخبار مرتبط