رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

رئیس اداره فنی و زیربنایی معاونت اداره کل و مدیریت جهاد کشاورزی سبزوار گفت: با اجرای سامانه‌های آبیاری نوین و انتقال آب با لوله سالانه ۶ میلیون مترمکعب در مصرف آب این شهرستان صرفه‌جویی می‌شود. به گزارش عصر سبزوار، محمد باغانی افزود: طی سال‌های گذشته، ۲۲۱ کیلومتر خطوط انتقال آب با لوله در سبزوار ایجاد […]

رئیس اداره فنی و زیربنایی معاونت اداره کل و مدیریت جهاد کشاورزی سبزوار گفت: با اجرای سامانه‌های آبیاری نوین و انتقال آب با لوله سالانه ۶ میلیون مترمکعب در مصرف آب این شهرستان صرفه‌جویی می‌شود.

به گزارش عصر سبزوار، محمد باغانی افزود: طی سال‌های گذشته، ۲۲۱ کیلومتر خطوط انتقال آب با لوله در سبزوار ایجاد و ۶ هزار و ۲۰۰ هکتار از زمین‌های این شهرستان به آبیاری نوین مجهز شده است.

وی اظهار داشت: برای اجرای سامانه‌های آبیاری نوین و خط انتقال آب کشاورزی در سبزوار، حدود ۴۰ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و همیاری کشاورزان هزینه شده است.

رئیس اداره فنی و زیربنایی جهاد کشاورزی سبزوار تصریح کرد: با اجرای طرح‌های آبیاری تحت فشار، کم فشار، انتقال آب با لوله و ایجاد کانال بتنی، عملکرد آب مصرفی بخش کشاورزی سبزوار افزایش یافته است.

اخبار مرتبط