رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

معاون توسعه و برنامه‌ریزی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار گفت: پس از پایش در دستگاه‌های اجرایی و دبیرخانه کارگروه اشتغال سبزوار، ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است. به گزارش عصر سبزوار، حسین فیض آبادی در کارگروه اشتغال سبزوار افزود: ۵ […]

معاون توسعه و برنامه‌ریزی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه سبزوار گفت: پس از پایش در دستگاه‌های اجرایی و دبیرخانه کارگروه اشتغال سبزوار، ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش عصر سبزوار، حسین فیض آبادی در کارگروه اشتغال سبزوار افزود: ۵ هزار و ۲۴۳ پرونده کسب و کار آسیب دیده از کرونا با تسهیلات درخواستی ۶۷ میلیارد تومان، در سامانه اعلام شده ثبت نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: رسته‌های شغلی توزیع غذاهای آماده و اغذیه فروشی‌ها، مراکز گردشگری، بخش‌های تولید و توزیع پوشاک، کیف و کفش، صنایع دستی، آجیل و خشکبار، قنادی و بستنی و آبمیوه، باشگاه‌ها، آموزشگاه‌های هنری و واحدهای پرورش مرغ گوشتی در ردیف مشمولان تسهیلات متضرر از کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط