رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

رئیس اداره تعاون روستایی غرب خراسان گفت: با پرداخت ۷ میلیارد تومان ۱۰۰ درصد مطالبات زعفرانکاران شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد به حساب آنان واریز شده است. به گزارش عصر سبزوار، امرالله شمس افزود: طی سال زراعی جاری، ۹۲۰ کیلوگرم زعفران در اجرای طرح خرید حمایتی دولت، از کشاورزان شهرستان‌های یاد شده در […]

رئیس اداره تعاون روستایی غرب خراسان گفت: با پرداخت ۷ میلیارد تومان ۱۰۰ درصد مطالبات زعفرانکاران شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد به حساب آنان واریز شده است.

به گزارش عصر سبزوار، امرالله شمس افزود: طی سال زراعی جاری، ۹۲۰ کیلوگرم زعفران در اجرای طرح خرید حمایتی دولت، از کشاورزان شهرستان‌های یاد شده در غرب خراسان خریداری شد.

وی اظهار داشت: ارزش ریالی زعفران خریداری شده از کشاورزان این منطقه، حدود ۷ میلیارد تومان بود که این مبلغ بطور کامل به حساب زعفرانکاران واریز شده است.

شمس تصریح کرد: خرید حمایتی زعفران با ۴ عنوان نگین، شبه‌ نگین، پوشال درجه ۱ و پوشال معمولی سطح‌ بندی شده و پس از آزمایش‌های کیفیت، هر کیلوگرم نگین زعفران به قیمت ۱۰/۵ میلیون تومان، شبه‌ نگین به قیمت ۹/۵ میلیون تومان، پوشال درجه یک به قیمت ۹ میلیون تومان و پوشال معمولی زعفران به قیمت ۸/۲ میلیون تومان از کشاورزان خریداری شد.

گفتنی ست؛ در سال زراعی جاری، از هزار و ۵۵۰ هکتار کشتزارهای سبزوار، ۷ تن زعفران برداشت شد.

اخبار مرتبط