رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October

مسئول بسیج سازندگی سپاه سبزوار گفت: طی سال جاری، ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی از طریق این نهاد به بسیجیان جویای کار در سبزوار پرداخت شده است. به گزارش عصر سبزوار، عبدالله استیری افزود: این تسهیلات با هدف اشتغالزایی، کارآفرینی و محرومیت‌زدایی  پرداخت شده و از این طریق برای ۲۳ نفر از […]

مسئول بسیج سازندگی سپاه سبزوار گفت: طی سال جاری، ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی از طریق این نهاد به بسیجیان جویای کار در سبزوار پرداخت شده است.

به گزارش عصر سبزوار، عبدالله استیری افزود: این تسهیلات با هدف اشتغالزایی، کارآفرینی و محرومیت‌زدایی  پرداخت شده و از این طریق برای ۲۳ نفر از بسیجیان سبزواری، شغل ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این تسهیلات در بخش های دامپروری، کشاورزی، مشاغل خانگی، صنایع دستی، گیاهان دارویی، خدمات و حمل و نقل پرداخت شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سبزوار اظهار داشت: علاوه بر تسهیلات اقتصاد مقاومتی، ۶۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه نیز به بسیجیان سبزوار پرداخت شده است.

استیری تصریح کرد: ۲۵۰ بسیجی سبزوار با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای و کانون بسیج مهندسان، در ۱۰ کارگاه آموزشی و مهارتی، دوره‌ های آموزشی مرتبط با اشتغال را فرا گرفته‌اند.

اخبار مرتبط