رفتن به بالا

بزرگترین مجموعه خبری غرب خراسان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
با حضور سرپرست معاونت استانداري و فرمانداري سبزوار:

افتتاح ۵۲ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد روداب

طی مراسمی ۵۲ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد با حضور سرپرست معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان سبزوار، امام جمعه روداب و مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان در بخش روداب به بهره برداری رسید. در ابتدای این مراسم مسئولین با حضور در روستای کلاته میرعلی و نثار گل و عطرافشانی مزار شهید پروندی با آرمان‌های […]

طی مراسمی ۵۲ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد با حضور سرپرست معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان سبزوار، امام جمعه روداب و مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان در بخش روداب به بهره برداری رسید.
در ابتدای این مراسم مسئولین با حضور در روستای کلاته میرعلی و نثار گل و عطرافشانی مزار شهید پروندی با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی تجدد میثاق کردند.
به گزارش عصر سبزوار، سرپرست معاونت استانداري و فرمانداری ويژه شهرستان سبزوار در این مراسم گفت: این واحدها به متراژ ۶۵ متر مربع با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی بنیاد مسکن، کمک ۱۵ میلیون توماني صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و ۲۰ میلیون تومان بلاعوض کمیته امداد ساخته شده است.
حسين شاد افزود: همچنین عملیات احداث ۱۳ واحد مسکونی آغاز شده و ۵۰ واحد مسکونی دیگر نیز در سطح روستاهای محروم بخش روداب سبزوار در حال طی مراحل اداری می باشد.
وی ابراز امیدواری کرد : با احداث واحدهای مسکونی در روستاهای محروم بخش روداب علاوه بر حل مشکل مسکن ساکنان این روستاها زمینه ماندگاری و توسعه منطقه نیز فراهم شود.
در ادامه سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان سبزوار، امام جمعه روداب و مسئولین با حضور در روستای دامرود ضمن ادای احترام و عطرافشانی مزار شهید دامرودی اولین شهید مدافع حرم شهرستان سبزوار، مجتمع چند منظوره  این روستا را افتتاح کردند.

اخبار مرتبط